Шевченко: Македонија е пристоен тим, не смее да се отпише, имаат добри играчи

Популарниот Шева со анализа на противниците, но и на неговиот тим во кој главни ѕвезди се Зинченко, Малиновски и Јармоленко.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *