Шилдс ги потопи Баварците, Милано и Барса го фатија последниот воз за Ф4

Ретко виден блесок на шутерот на Армани, во „Блауграна“ немаше драми како претходно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *