Шампионот стана махер за реми – Шкендија и Шкупи ја продолжија традицијата

Дербито на шестото коло во Првата македонска лига заврши без голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *