Шкот се бореше до крај и покрај огромниот хематом на главата (Вознемирувачко фото+видео)

Делуваше како муаи-таи борецот да има уште една глава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *