Шкотска со неверојатен пресврт го доби „трилерот“ против Израел (ВИДЕО)

Имаа негатива, промашија пенал, а преку Мектоминај во последната минута дојдоа до трите важни бода

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *