Шок од Австралија, Ѓоковиќ нема да ја брани титулата во Мелбурн?

Ако не се сменат прописите, Отвореното првенство на Австралија ќе биде затворено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *