Шок: Романскиот селектор по победата над Ерменија најави заминување

Радои ги шокира сите со изјавата дека си заминува во ноември и нема да ја води репрезентацијата во евентуалниот бараж.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *