Шок во италијанската репрезентација на еден ден пред мечот со Турција (Видео)

Аѕурите ќе играат на отворањето на Европското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *