Шок за Русите: Швед ќе го пропушти Мундобаскетот

Најдобриот играч на репрезентацијата поради повреда на глуждот нема да игра на светскиот кошаркарски собир во Кина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *