Шок за Сити: Клучен играч се повреди на неколку часа пред финалето (видео)

Гундоган пријави болки во бутниот мускул, а требаше да биде стартер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *