Шоу на Фабио Квартараро во Доха (Видео)

Францускиот ас трпеливо чекаше шанса и во финишот изби прв на трката во Катар и успеа да победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *