Шоу на навивачите на Ајнтрахт ги израдува одбојкарите на плажа (Видео)

Оригинална изведба пред мечот со Вадуз имаа симпатизерите на германскиот тим, а навиваа на меч на одбојка на плажа

Слични вести...