Ден за дерби-дуели на соседите – Шпанија и Португалија мирно, кај Холанѓаните и Германците секогаш е бурно

Се играат двете полуфиналиња на младинското ЕП и едно локално дерби во плејофот за пласман во Ла Лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *