Шпанската „Марка“: Пандев е мит кој трае две децении!

Реномираниот шпански медиум со анализа за капитенот на Македонија.

Слични вести...

1 Response

 1. Jov напиша:

  Напред Македонија, со фудбалска среќа и што подобар пласман.
  Херои, Господ Бог со Вас….

  P.S.
  Ако можи за следниот пат: “интелигенција” наместо така како што е напишано.
  Проштавајте на забелешката, беше добронамерна.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *