Шпанците не завршија со драмите: Хетафе најавува нова сензација (видео)

Прекршокот на Де Јонг казнет со пенал, Барселона во ситуација да загуби на „Алфонсо Перес“ првпат по 9 години

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *