ШТЕТА: Македонија немаше сили, загуби од Данска и не се пласира во Златната лига

Спартанците загубија во финалето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *