Штета што се играше без публика – Армани скрои победа по продолженија во Валенсија (Видео)

Италијанскиот состав приреди мала сензација откако надомести пет поени негатива во дополнителните пет минути и славеше победа од 83:81.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *