Штипска Брегалница даде 22 гола и постави клупски рекорд

Штипјани постигнаа 16 гола во второто полувреме на 16-финалето на Купот.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Гегата напиша:

    Ново Црнилиште е селото на Езџан Алиоски