Што е чудно во овој меч? Тим кој ќе игра во Европа, дома е аутсајдер против екипа која се бори за опстанок

Едноставно на гостите многу повеќе им се потребни бодовите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *