Што изјави Михаел Шумахер во 2008 година во врска со Луис Хамилтон? (Видео)

Шуми се покажа како добар прогнозер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *