Штокласа има мака – Повреден е најстандардниот репрезентативец на Лихтенштајн (Фото)

Одигра 708 минути годинава од можни 720, а сега поради повреда, неизвесен е неговиот настап против Македонија вечерва, од 20.45 часот во Вадуз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *