Штокласа знае дека сме класа за Лихтенштајн: Ќе биде тешко да се победи Македонија

Селекторот на Лихтенштајн вели дека ќе се обидат да го изненадат фаворитот утре од 20.45 часот во Вадуз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *