Шоуменот Конор Мур ќе ве насмее до солзи со најава за Премиер лигата (Видео)

Вечерва со мечот меѓу Астон вила и Шефилд јунајтед ќе се рестартира англиското првенство, а фантастична најава има познатиот комичар.

Слични вести...