Симеоне: Ретко ја гледам Барселона, не знам како му оди таму на Гриeзман!

Чоло со провокација до фудбалерот кој лани го напушти Атлетико за да им се приклучи на Kаталонците кај кои не блеска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *