Симеоне: Суарес не дава голови на гости? Вечер во Букурешт ние сме домаќини!

Популарниот Чоло со интересна изјава го брани голгетерот кој во ЛШ одамна не дал гол на гостување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *