Симултанката на Дончиќ недоволна за Далас, Денвер и Јокиќ го сопреа шампионот (видео)

Словенецот промаши тројка за продолженија, па и 44 поени не му беа доволни за да победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *