Сите зголемени квоти во денешниот Супер типот се како магнет за обложувачите

Микс од спортови нуди Sport Life во денешниот Супер тип, каде што има зголемени коефициенти, поголеми од тие во стандардната понуда.

Може да одиграте на фудбал, тенис, хокеј, снукер. Има многу убави квоти, ваше е само да направите вистински избор.

За фудбалските мечеви, може да се одигра и на голови и други комбинации, а за останатите спортови само на конечен тип.

За дуелот Манчестер јунатед – Вулверхемптон, кој е еден од најпривлечните во денешната фудбалска понуда, единицата е со одлична квота 1.65, но уште поголеми се квотите во Супер типот ако одиграте на 3+ голови, Т1 2+, 1&3+, или ГГ и 3+.

 

- Оглас -

Најнови вести