Сити е фаворит, но ако дојде да се изведуваат пенали, Челзи ќе победи

Специјалниот синг во Sport Life нуди неверојатни игри и затоа не припуштајте да го одиграте и да го направите гледањето на финалето во Лигата на шампиони уште поинтересно

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *