Сити не го дава најдобриот фудбалер во Англија – Де Бројне останува во Манчестер до 2025 година

Број 1 е во Премиер лигата, а денеска го продолжи договорот со лидерот во Англија за уште четири години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *