Сити пред 10 години прв пат заигра во ЛШ, кој беше тогаш составот на Граѓаните?

Со милијарди фунти вложени во последните 15-тина години, клубот е на прагот да дојде до европскиот врв

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *