Сити против традицијата: Последните седум дебитанти го загубија финалето

Дали Гвардиола ќе може да го пренесе своето искуство на играчите на Сити?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *