Сити се активира на пазарот – Понуда од 70 милиони евра за играч на Атлетико

Гвардиола во Родри гледа замена за ветеранот Фернандињо

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *