Ситуацијата е алармантна: Игрите во Токио под закана да се откажат

Нов бран на корона-вирусот ја зафати Јапонија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *