Скандал на Ролан Гарос: Уапсена тенисерка поради наместени мечеви

По едногодишна истрага, настрада руската тенисерка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *