Скандал во Бразил, полицијата тепаше фудбалери и ги прскаше со солзавец (Видео)

Неверојатни снимки кои го шокираа светот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *