Скандинавско-бразилски предлози во Квотите на денот (Фото)

Квотите на денот кои ги нуди Sport Life за денеска, прават вкупен коефициент од точно 48.92, и вреди да се земат во предвид.

Првиот предлог е да одиграте „мост“ (дека мечот нема да заврши нерешено) на мечот Бодо/Глимт – Бран, со додаток дека двата тима ќе дадат гол. Оваа комбинација носи квота од 2.40.

За дуелот на ГАИС и Хамарби, квотата на денот од 2.10 е за играта дека во барем едно од двете полувремиња, двата тима ќе дадат гол.

За победа на Молде против Лилестрем во меч на кој ќе има барем по еден гол и во прво и во второ полувреме, во Sport Life добивате квита од 2.10.

Ќе множите со 2.15 доколку КуПС дава гол(ови) во двете полувремиња на средбата со Гнистан.

Петорката предлози се комплетира со бразилски фудбал, а за добитна квота од 2.15 потребно е Палмеирас да ја совлада Баија и да има гол во првото полувреме.

- Оглас -

Најнови вести