Скопје домаќин на 87-мина тенисери од 24 земји

Во пресрет на Дејвис куп турнирот ќе се одиграат два Фјучерс турнири.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *