Словенецот си даде оставка, Кинезите не ги разбирале ски-скоковите

Човекот кој беше селектор на кинеската репрезентација не можеше да издржи од непознавањето на правилата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *