Словенците се жалат – Судијата од Косово не отштети за пенал (Видео)

Медиумите ја критикуваат одлуката на Касуми да не покаже на белата точка во 22-рата минута.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *