Слушнете ја песната за македонската фудбалска репрезентација посветена за пласманот на ЕП 2020 (Видео)

Одиме на Европско првенство, таму ни е место!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *