Смит Роу долго ќе остане во Арсенал, Топчиите му ја подготвија десетката на Озил

Клубот од Лондон објави дека 20-годишниот играч за врска потпишал долгорочен договор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *