Со ас од 227 километри на час го погоди девојчето што собира топчиња (видео)

При меч-топка, Бублик можеше сериозно да го повреди девојчето, но на крајот сè се заврши во најдобар ред.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *