Со едно евро во Охрид успеа да заработи над 80.000 денари

Неверојатен тикет беше уплатен во Охрид, каде што еден обложувач со вложени 65 денари успеа да заработи 80.000 денари.

Одигра 12 натпревари, микс од ГГ&3+, австриски и норвешки дуели, а продолжи во ист стил и на пријателските натпревари Португалија – Хрватска и Данска – Норвешка.

На крајот, може само да му се честита на „мајсторот“ од Охрид…

- Оглас -

Најнови вести