Со Елмас и Трајковски ќе ја нападнеме Словенија

Селекторот нема да експериментира околу стартните 11-мина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *