Со Квоти на денот изгледа лесно: Се чекаат победи на Ливерпул, Интер и Фиорентина за коефициент 11 во Sport Life (Фото)

Квотите на денот нудат избор од три натпревари со интересни варијанти на игра и комбинирани типови што заедно на тикет во Sport Life прават вкупен коефициент 11.

Фиорентина му е домаќин на Удинезе и има шанса со победа да се пробие на петтото место, па предлог е дека ќе успее да ги освои бодовите и да биде пред римскиот тандем Рома и Лацио.

За играта 1&1+ второ полувреме квотата е 2.20.

Интер има сè во свои раце и ако победи на сите натпревари до крајот на првенството во Италија, пак ќе биде шампион. Денеска Нераѕурите ѝ гостиуваат на Болоња, а предлог со Квоти на денот е да се одигра 2&3+ со коефициент 1.95.

Вечерва се игра и вториот полуфинален меч во Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Вилјареал, а двомечот ќе почне на „Енфилд роуд“ од 21 часот.

Ливерпул е фаворит и предлог со Квоти на денот е да се одигра 1&T1 3+ со коефициент 2.55.

Трите натпревари може да се играат на ист тикет во Sport Life и да се комбинираат со сите игри што ги има во понудата во билтенот и дневниот додаток на обложувалницата.

 

- Оглас -

Најнови вести