Со петте квоти на денот во Sport Life, уплатата ја множите со 69,1 (Фото)

Во стандардната рубрика на Sport Life, Квоти на денот, за денеска се нудат пет предлози со квоти од 2.10 или поголеми, па за петте меча заедно добивате одлична вкупна квота од 69.11.

Првиот предлог е да одиграте дека Баерн нема да загуби од Келн, и дека на овој меч ќе има барем два гола во првото полувреме. Квотата за оваа комбинација е 2.10.

Во Фиренца ќе играат финалистите на Конференциската лига и Лига Европа, а квотата од 2.65 ќе биде добитна ако и Фиорентина и Рома дадат гол, и ако во двете полувремиња има барем по еден гол.

Реал Мадрид да не загуби на гости кај Севилја, но и двата тима кои ќе играат некомплетни да постигнат гол, е варијантата која носи квота 2.25.

Интер да постигне два или повеќе голови против Аталанта, со тоа што мора да даде гол и во прво полувреме, носи квота од 2.40.

ПСЖ гостува кај Стразбур и ако верувате дека ќе даде барем два гола, но дека и домашните макар еднаш ќе ја затресат мрежата на парижаните, во Sport Life се вреднува со квота од 2.30.

- Оглас -

Најнови вести