Со погодени Kвоти на денот во Sport Life, уплатата ја множите со 56,39

Петте предложени Квоти на денот од страна на обложувалниците Sport Life за денеска прават вкупен коефициент од 56,39.

Првиот предлог е да одиграте дека Аталанта ќе победи во Монца, и тоа во меч со 2-5 гола. Квотата за оваа игра е 2.30.

За мечот Галатасарај – Газијантеп предлогот е да одиграте дека домашните први ќе дадат гол и ќе го добијат натпреварот. Доколку верувате во ова сценарио, уплатете во Sport Life, квотата за оваа игра таму е 1.85.

Ако мислите дека на средбата Торино – Лече барем во едно од двете полувремиња двата тима ќе дадат гол, тогаш тука за вас е квотата од 2.40.

Четврти предлог е да одиграте дека Мидлсборо дома нема да загуби од Сандерленд, но и дека и двата тима ќе дадат гол. Квотата е 2.35.

Иста ваква квота од 2.35 носи и последниот петти предлог, а се однесува на дуелот помеѓу Валјадолид и Алмерија. Тука се предлага да типувате дека ќе има гол во прво полувреме и дека на крајот домашните нема да загубат.

- Оглас -

Најнови вести