Со ваква одбрана опстанок во Серија А ќе биде џек-пот за Џенова (Видео)

Саусоло победи со 2:1 против Пандев и соиграчите, а двата гола за гостите „паднаа“ по катастрофални грешки на одбраната на најстариот тим

Слични вести...