Солиден Димитриевиќ – Каква драма во Бадалона, Препелиќ со тројка преку цел терен ја реши Дарушафака (Видео)

Словенечкиот репрезентативец постигна победнички поени со прецизен удар од својата половина, а Хувентуд славеше со 85:82.

Слични вести...