Македонија има добри фудбалски кадети, одиграа без голови против Полска во Република Ирска

Во премиерниот меч на турнирот, избраниците на Тони Јакимовски одиграа 0:0 со еден од фаворитите во групата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *